CZE | ENG
Naše společnost je výhradním distributorem významných hodinářských značek
Dále prodáváme hodinky těchto značek Haurex FILA watches Messerschmitt

AKTUALITY A NOVINKY

Nově SALVATORE FERRAGAMO

V na přelomu roků 2014/2015 získala naše společnost výhradní distribuci luxusních hodinek "Swiss Made" značky SALVATORE FARRAGAMO pro ČR a SR. Tyto prestižní hodinky světového renomé patří do kategorie "fashion" zboží a vyznačují se jedinečným designem, vysoku kvalitou a velmi precizním zpracováním.  

 

Více informací přineseme v následujících měsících, více o hodinkách se dozvíte také na stránce www.ferragamotimepieces.com

VERSACE novinky 2014 / 2015

Představujeme zde pár exklusivních novinek hodinek VERSACE z kolekce určené pro rok 2014 / 2015 

 

 

 

 

 

 

AEROWATCH novinky 2014/2015

 

BULOVA A MANCHESTER UNITED

 

Dne 14.8.2013 ohlásila společnost BULOVA CORPORATION, že se na nadcházející tři roky stala oficiální časomírou a sponzorem věhlasného Evropského fotbalového týmu MANCHESTER UNITED.  

Prezident Bulova Corporation Gregory Thumm a klíčový hráč týmu Manchested United Rio Ferdinand  

 

Více se dozvíte na www.bulova.com

BULOVA ACCUTRON CALIBRATOR

 

BULOVA ACCUTRON CALIBRATOR

Technická dokonalost

   - speciální vestavěný modul EFAS umožňuje seřízení přesnosti chodu těchto automatických hodinek  přímo jejich majitelem pomocí speciálního klíče, který je dodáván společně s hodinkami a který se zasouvá z levé strany pouzdra. Několikerým opakovaným jemným donastavením lze dosáhnout přesnosti hodinek až na 99,99%.

BULOVA Branson Limited Edition

Představujeme zde zcela jedinečný a unikátní kousek - automat GMT s titanovým pouzdrem limované série 500 ks s certifikátem COSC s příznačným názvem BULOVA ACCUTRON SIR. RICHARD BRANSON LIMITED EDITION, na kterém je zezadu vygravírován podpis Sira Bransona.